Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dogsclub/public_html/templates/corporatelife/XTC/XTC_library.php on line 134
آموزش کمک های اولیه برای حیوانات خانگی و سگها - dogsschoolclub.com

دورهء کمک های اولیه برای سگ CDFA

چاپ

 

همه روزه در دنیا کمک های اولیه در مورد نجات جان انسان ها مورد استفاده قرار می گیرد. CPR (احیاء قلبی) برای نجات جان غرق شده ها، حملات قلبی، افراد آسیب دیده در تصادفات و بسیاری موقعیت های دیگر توسط متخصصین و افراد معمولی در خیابان استفاده می شود. خیلی لازم است که همه انسان ها CPR و اصول کمک های اولیه را فرا بگیرند، دلیل آن نیز بسیار روشن است "برای نجات جان انسان های دیگر".

کمک های اولیه برای حیوانات خانگی در برخی موراد شبیه به انسان ها می باشد که با توجه به سایز و شکل حیوانات در بسیاری موارد متفاوت است.


♦  چرا باید کمک های اولیه برای سگها را فرا بگیرید؟

خیلی وقت ها برای سگ شما اتفاقات غیر منتظره ای در کمین هستند، در صورتی که یکی از اتفاقات زیر برای سگ شما به وقع بپیوندد، شما به عنوان یک صاحب سگ و یا مربی سگ و یا دوستار سگ در آن لحظه تا رسیدن دامپزشک و یا رساندن سگتان نزد دامپزشک، چه کار می کنید؟

کمکهای اولیه برای سگ ها در مدرسه سگ ها
-    اگر سگ شما توسط حشره و یا مار سمی گزیده شود!
-    اگر سگ شما در استخر و یا جائی که آب زیادی موجود است غرق شود!
-    اگر سگ شما گرما زده شود!
-    اگر سگ شما دچار سوختگی شود!
-    اگر سگ شما دچار شکستگی استخوان شود!
-    اگر سگ شما تصادف کرده و بیهوش روی زمین افتاده باشد!
-    اگر سگ شما در اثر جراحت و یا ضربه شدید دچار خونریزی شده باشد!

-    اگر سگ شما در درگیری با حیوان دیگری زخمی شده باشد!
-    اگر سگ شما دچار مسمومیت شده باشد!

-    اگر سگ شما ...!


در صورتی که هر کدام از اتفاقات بالا و یا هر اتفاقی از این دست برای سگ شما پیش بیاید، هر ثانیه ای که تا رساندن سگ نزد دامپزشک سپری می شود می تواند بسیار حیاتی باشد و دانستن کمک های اولیه برای بهینه استفاده کردن از این لحظات بسیار حیاتی است. در این لحظات داشتن دانش مربوط به کمک های اولیه می تواند جان سگ شما را نجات دهد، چه بسا که جان سگ های دیگری را نیز با داشتن این دانش نجات دهید.


این که شما دانش کمک های اولیه برای سگ ها را داشته باشید یا نه می تواند در مواردی زندگی یا مرگ حیوان شما را تعیین کند.


♦  شرح دوره :
- این دوره برای کسانی که با سگ ها کار می کنند (مانند مربیان، هندلرها و غیره) و یا کسانی که در حال حاضر به مراقبت از یک یا چند سگ مشغول هستند طراحی شده است.
- و همچنین مطالب این دوره برای هر کسی که می خواهد دانش ارزشمند کمک به سگ ها را در شرایط اضطراری بیاموزد بسیار مفید خواهد بود.
- داشتن اطلاعات علمی و عملی این دوره برای کسانی که با سگ ها کار می کنند یا صاحبان سگ ها بسیار حیاتی می باشد.
- اطلاعات این دوره شامل اصول پایه ای کمک های اولیه و انجام اقدامات لازم در زمان وقوع حوادث اضطراری شایع برای سگ ها می باشد.
- این دوره با هدف آشنائی شرکت کنندکان، با مهارت های اولیه و کسب دانش مورد نیاز برای کنترل عواقب سانحه و انجام کمک های اولیه برای یک سگ در محیط خانه و بیرون انجام می شود.
- طرح درس آموزشی در این دوره بر روی سگ سانان می باشد.

این دوره از 19 واحد آموزشی که هر کدام زیر گروه های خود را دارا هستند شامل می شود. نحوه اجرای کلاس نیز به صورت تئوری و عملی می باشد. تمامی شرکت کنندگان در دوره بعد از شرکت در همه کلاس ها، در آخر مدرک گذراندن دوره کمک های اولیه را دریافت خواهند کرد و کسانی که در امتحان مربوطه موفق به کسب نمره قبولی شوند مدرک پایان دوره کمک های اولیه سگ را دریافت خواهند کرد.

به دلیل اینکه پذیرش هر ترم برای شرکت در دوره ی آموزشی "کمک های اولیه برای سگ ها" محدود است، کسانی که از طریق تکمیل کردن فرم زیر اقدام نمایند، از اولویت پذیرش برخوردار خواهند شد.

 

کمک های اولیه برای سگ هافرم اینترنتی ثبت نام در دوره آموزش کمک های اولیه برای سگ

 

 در غیر این صورت با دفتر مرکزی باشگاه مدرسه سگ ها تماس حاصل نمائید.

 

 

 

 

.

Previous Next
دوره های آموزشی - ورزشی برای سگ ها   دوره های ورزشی و آموزشی برای سگ ها در باشگاه مدرسه سگ ها  دوره های آموزشی تعریف شده در این مرکز برای سگ ها به شرح زیر می باشد :   1)  دوره آموزشی VBH 2)  دوره ورزشی و آموزشی BH 3)  دوره  ورزشی و آموزشی SchH-1 4)  دوره  ورزشی و آموزشی SchH-2 5)  دوره  ورزشی و آموزشی SchH-3 6) دوره ویژه رفع ناهنجاری های رفتاری در سگ سانان   تمامی سگ هائی که در این دوره ها شرکت کنند، شناسنامه آموزشی مربوط به دوره گذرانده شده را خواهند...
دوره ویژه رفع ناهنجاری های رفتاری در سگ سانان           ♦  تعریف دوره آموزشی رفع ناهنجاری برای سگ: دستشویی کردن، جویدن لوازم منزل، واق کردن های بیش از حد و ایجاد مزاحمت برای همسایه ها، پرخاشگری های بی مورد و حمله به افراد، حمله به کودکان، حمله به حیوانات دیگر، گاز گرفتن دست و پای اهالی خانه، دزدیدن لوازم، چاله کندن در باغچه و فضای سبز و آسیب رساندن به گیاهان، گدایی کردن غذا از دست افراد بیگانه و .... اینها مهم ترین چالش هایی هستند (ناهنجاری های رفتاری) که صاحبان سگ در امر آموزش سگهای خود با آنها...

برای کلاس آنلاین باشگاه مدرسه سگ ها کدام موضوع را بیشتر می پسندید؟

موضوعات مربوط به روانشناسی سگها - 25.4%
موضوعات مربوط به رفتارهای مناسب صاحب سگ - 49.2%
موضوعات مربوط به مشکلات رفتاری سگ - 25.4%

مجموع آرا: 126

در حال حاضر 7 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

اطلاعیه

با توجه به سوءاستفاده برخی افراد، از نام باشگاه مدرسه سگ ها خواهشمند از به موارد زیر توجه نمائید:

تمامی مربیان مورد تائید باشگاه مدرسه سگ ها، دارای کارت شناسائی هوشمند عضویت در تیم آموزشی این باشگاه هستند، لطفا قبل از شروع بکار مربی، کارت شناسنایی هوشمند ایشان را ملاحظه نمائید.

برای سگ های کار آموزش دیده در باشگاه مدرسه سگ ها، در اتمام هر دوره آموزشی، شناسنامه آموزشی هوشمند به نام سگ و صاحبش صادر می شود، که این شناسنامه در بخش نسخه الکترونیکی شناسنامهء آموزشی هوشمند سگ شما قابل استعلام باشد. ( در صورت نداشتن شناسنامه آموزشی و با عدم تائید آن در سایت با دفتر مرکزی باشگاه مدرسه سگ ها تماس حاصل نمائید. )

 

لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلف با ما تماس حاصل نمائید.

 

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران ثبت گردیده است.

اجرا و پشتیبانی توسط 3W Holding

.Copyright © Dogs School Club 2010-2013 All rights reserved

باشگاه مدرسه سگ ها در فیسبوک
باشگاه مدرسه سگ ها در ویمئو
باشگاه مدرسه سگ ها در پت بوک
بوک مارک مدرسه سگ ها